Tworzę
niepowtarzalne filmy ślubne

Zatrzymaj czas

Bukiety kwiatów i dekoracje, pyszne jedzenie, obłędny tort weselny, wspaniała suknia ślubna oraz nienaganny garnitur — to ważne elementy uroczystości, jednak to wspomnienia zostaną z nami na zawsze. Aby żadna ważna chwila nie umknęła, warto zamówić film ślubny. Będzie nie tylko bezcenną pamiątką, do której można wrócić w każdej chwili, ale i wspaniałym zapisem wszystkich najważniejszych momentów ślubu i wesela. Video ślubne za każdym razem przywoła falę pięknych uczuć, jakie towarzyszyły Wam i Waszym bliskim w tym najważniejszym dniu!

Kreatywność, doświadczenie i filmowy warsztat

Film ślubny zatrzymuje piękno jednego z najważniejszych dni w życiu. Uwiecznia wielu godzin przygotowań w zaledwie kilku minutach. Najlepszy film ślubny to nie tylko sprzęt, techniczne umiejętności czy wykonanie zadań. To również kreatywność, artystyczne spojrzenie, otwartość, wyczucie oraz doświadczenie, które zapewniam. Oferuję kompleksowe usługi filmowe, dzieki którym zyskacie jedyną i niepowtarzalną pamiątkę ze ślubu.

Zobacz mnie w akcji

Profesjonalizm
i najwyższa jakość

Długoletnia praca w zawodzie filmowca ślubnego pozwala mi zapewnić, że żadna ważna chwila nie umknie, a kadry zachwycą miękkim światłem, rozmytym tłem, zapierającymi dech ujęciami, przejrzystością dźwięku oraz wysoką jakością obrazu. Jestem wszędzie tam, gdzie tworzą się cudowne momenty. Stawiam na naturalność i prostotę, dzięki którym tworzy się piękno chwil.

Więcej niż filmowiec ślubny

Ślub oraz wesele to zarówno piękny, jak i stresujący dzień. Czeka Was niejedno wyzwanie! Pozwólcie, że pomogę Wam najlepiej przeżyć ten czas. Zadbam nie tylko o profesjonalny zapis uroczystości, ale również o Waszą spokojną głowę. Jestem elastyczny, szybko reaguje na zmiany. Wiem, na co warto zwrócić uwagę, a na co lepiej nie poświęcać energii. Współpraca z Wami to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, w którą wkładam dobrą energię, całe serce oraz pełne zaangażowanie

Indywidualne podejście

Najlepsze filmy ślubne są odzwierciedleniem uczuć i charakterów Państwa Młodych. Dlatego indywidualnie podchodzę do każdego projektu. Poznaję Waszą historię, by uwiecznić ją w pięknych kadrach. Proponuję wzruszający, romantyczny film ze ślubu, ale i nowoczesne, dynamiczne video ślubne. Wspólnie wybierzemy najlepsze opcje dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jestem do dyspozycji na każdym etapie współpracy: począwszy od scenariusza, przez muzykę, nagrania oraz filmową sesję plenerową, aż do finalnego montażu filmu ślubnego.

Jak wygląda
Dobra współpraca
  • Zapewniam kontakt mailowy, telefoniczny oraz osobiste spotkania.

  • Poznaję Wasze pomysły, potrzeby, a także oczekiwania.

  • Dobieramy najlepsze opcje i podpisujemy umowę.

  • Ustalamy szczegóły, plan działania i realizacji.

  • Wykonuję nagrania w dniu ślubu.

  • Jestem z Wami od przygotowań po oczepiny.

  • Rejestruję wszystkie chwile profesjonalnym sprzętem.

  • Po nagraniach wykonuję montaż zgodnie z ustaleniami.

  • Starannie opracowany materiał przekazuję na drewnianym pendrive.


Michał Bielski
Wasz filmowiec ślubny
. Zawsze tam gdzie ty filmy ślubne
Zamów
Profesjonalny
film ślubny

Otrzymacie ode mnie zapis wyjątkowych wspomnień i przeżyć, do którego z przyjemnością będziecie wracać. Sprawdź, co mogę zrobić dla Was!

Zostaw numer. Oddzwonię!