Przekonaj się, jak wykonam dla Was
niezapomniany film ślubny

Zrealizuje Wasze marzenia!

Marzysz o wspaniałym ślubie? Chcesz, by Twoje wesele było niezapomniane? Film ślubny pozwoli zatrzymać w pamięci najpiękniejsze momenty uroczystości, dzięki czemu magiczne chwile pozostaną z Wami na zawsze! Wiem, jak sprawić, by teledysk ze ślubu był niesamowity, a powrót do nagrania za każdym razem przywoływał falę pięknych wspomnień i emocji.

Od lat spotykam Pary Młode, które mają wspaniałe marzenia związane z dniem ślubu, ale również pytania oraz obawy, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jestem po to, by rozwiać wątpliwości i zagwarantować Wam zatrzymanie bezcennych przeżyć w ponadczasowej formie filmu.

Wszystko, co chcecie wiedzieć na temat
Ślubnego Video

Od pierwszych chwil dbam o naszą dobrą współpracę. Poznaję Wasze potrzeby, pragnienia i oczekiwania, odpowiadam na pytania oraz wątpliwości. Wspólnie tworzymy scenariusz wymarzonego filmu ślubnego. Kolejno przedstawiam plan realizacji oraz uzgadniam wszystkie niezbędne szczegóły. Jednak już przed pierwszym spotkaniem, możecie przekonać się, że moja oferta doskonale odpowiada Waszym potrzebom. Zebrałem najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości, byście mogli przekonać się, że razem stworzymy niezapomniane, ponadczasowe wideo ze ślubu!

 • Jak wygląda tworzenie filmu ślubnego?

  Niezależnie od wybranego pakietu zapewniam doskonałą jakość wykonania. Od pierwszych chwil dbam o współpracę poznając wasze potrzeby, pragnienia i oczekiwania, odpowiadając na pytania czy wątpliwości, ustalając scenariusz filmu ślubnego, jak również plan pracy oraz wszystkie niezbędne szczegóły. Wykonuję nagrania i montaż używając profesjonalnego sprzętu oraz programów, dzięki czemu macie gwarancję wysokiej jakości obrazu i dźwięku.  Wiedza oraz doświadczenie zdobywane przez lata pozwalają mi uchwycić w kadrach to, co najważniejsze. Dbam, by zarówno Młodzi, jak i goście z zachwytem oglądali każdą sekundę video ślubnego.

  Dzień ślubu

  Standardowo w dniu nagrań jest z Wami pracując na 2 kamerach. W przypadku wyższego pakietu zapewniam dwóch operatorów, a liczba kamer wzrasta do 4. Proponuję również ujęcia ślubne z drona. Po nagraniach montuję całość zgodnie z ustalonymi wytycznymi, przygotowuję i przesyłam gotowy film ślubny, byście mogli już zawsze wracać do najpiękniejszych momentów Waszego życia. Zobaczcie, jak uwieczniłem najważniejszy dzień życia Par Młodych, które mi zaufały zaglądając do zakładki portfolio.

 • Jak wygląda współpraca?

  Każda Para Młoda jest inna, tak jak każdy ślub przebiega inaczej. Dlatego też zawsze indywidualnie określam plan działania oraz planuje wszystkie detale. Zapewniam kontakt mailowy, telefoniczny oraz osobiste spotkania - wedle Waszego czasu i preferencji. Pakiety są elastyczne i mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb oraz oczekiwań. Po ustaleniu szczegółów podpisujemy umowę. Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki.

  W dniu ślubu jestem z Wami od przygotowań aż po oczepiny. W trakcie całego dnia wspieram Was, pomagam i doradzam, by efekt był jak najlepszy. Skrót video oraz pełny, gotowy film ze ślubu przekażę Wam na eleganckim, drewnianym pendrive. W razie konieczności wykonania poprawek - są wliczone w usługę.

 • Co wliczone jest w cenę usługi? Co zawiera oferta?

  Oferta zawiera kompleksową usługę:

  • Nagrania wysokiej jakości, realizację profesjonalnym sprzętem.
  • Konsultacje, doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie.
  • Dobór odpowiedniej muzyki / zakup licencji utworu.
  • Profesjonalną rejestrację dźwięku i obrazu.
  • Pracę nad postprodukcją oraz montażem.
  • Zabezpieczenie nośników (backup).
  • Filmową sesję plenerową w dniu ślubu.
  • Autorską obróbkę filmów.
  • Pendrive z filmem.
  • Bezpieczeństwo realizacji.
  • Podatki i inne koszty prowadzonej działalności.

  Dokładny opis każdego pakietu znajdziecie w poszczególnych zakładkach naszej oferty. Sprawdźcie pakiet klasyczny, premium oraz opcję all inclusive.

 • Czy zaliczka jest wymagana?

  Zaliczka za usługę jest wymagana, by zagwarantować rezerwację terminu. Płatność odbywa się w dniu podpisania umowy i wynosi 200 zł, niezależnie od wybranego pakietu. 

 • Czy mogą pojawić się jakieś dodatkowe koszty?

  Stawiam na przejrzystą współpracę, nie ukrywamy żadnych kosztów. Dlatego wszystkie koszty ustalamy przed podpisaniem umowy. Jeżeli po podpisaniu umowy będziecie chcieli rozszerzyć pakiet, stworzymy aneks do umowy.

 • Czy po podpisaniu umowy można zmienić warunki współpracy lub realizacji?

  Bardzo dużo par decyduje się na rozszerzenie opcji, wiedząc, że film ślubny jest bezcenną, ponadczasową pamiątką, która zatrzyma wspaniałe chwile na zawsze. Chcę najlepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego jak najbardziej możemy wprowadzić zmiany np. wydłużając film, lub dodając ujęcia z drona. Zmiany muszą jednak zostać zasygnalizowane odpowiednio wcześnie, abym mógł w pełni się do nich przygotować. Wszystkie kwestie ustalamy indywidualnie, modyfikując plan.  W przypadku zmian, po podpisaniu umowy, tworzę odpowiedni aneks, który stanowi potwierdzenie dla obu stron. W zakładce oferta znajdziecie wszystkie dostępne możliwości rozszerzenia wybranego pakietu. 

 • Na jakim obszarze wykonujecie usługi?

  Proponuję realizację filmów ślubnych na terenie Krakowa i okolic. Jednak jestem otwarty i elastyczny, dlatego z przyjemnością podejmę się współpracy w innej lokalizacji, jeżeli tylko będzie taka możliwość. W przypadku lokalizacji poza małopolską proszę o uprzedni kontakt, żebym mógł od razu określić swoją dostępność i możliwości realizacji. 

 • Ilu operatorów pracuje w dniu ślubu?

  Standardowo w dniu nagrań jestem z Wami pracując na 2 kamerach. W przypadku wyższego pakietu zapewniam dwóch operatorów, a liczba kamer wzrasta do 4.

 • Jakim sprzętem dysponujecie?

  Zawsze stawiam na jakość. Używam sprawdzonego, profesjonalnego sprzętu, który pozwala mi gwarantować ponadczasowe teledyski ślubne z doskonałym obrazem i dźwiękiem. W pracy sięgam po:

  • obiektywy,
  • kamery,
  • filtry,
  • drony,
  • statywy,
  • gimbale,
  • mikroporty,
  • rejestratory dźwięku,

  ...i wiele więcej!

 • Czy dysponujecie własnym oświetleniem?

  Tak. Jeśli zachodzi taka potrzeba, subtelnie doświetlam parkiet. Delikatne oświetlenie pozwala lepiej wydobyć emocje towarzyszące wydarzeniom, a przy tym wspaniale podkreśla piękno chwil. Nie używam natomiast lamp przymocowanych do kamery, ponieważ niszczą naturalny efekt i prześwietlają film. 

 • Czy można samemu podać koncepcje filmu?
  To Wasz dzień, dlatego chcę poznać Wasze oczekiwania. Z przyjemnością wysłucham wszystkich sugestii i pragnień. Szczególnie ważne będą dla mnie wszelkie informacje odnośnie osób, rzeczy, miejsc oraz sytuacji, które koniecznie chcecie zachować w teledysku ślubnym. Uwzględnię Wasze potrzeby i oczekiwania w czasie nagrań oraz zadbam, by Wasze życzenia znalazły się w finalnej produkcji.
 • Czy sami możemy wybrać utwory filmu ślubnego?

  Piękno muzyki pozwala wywołać szereg emocji. Odpowiednio dobrana muzyka w teledysku ślubnym będzie miała kluczowy wpływ na całość filmu. Nieodpowiedni utwór może zniszczyć efekt. Lata doświadczenia pozwalają mi dobierać idealne utwory do filmu ślubnego. W tej kwestii polecam więc zdać się na mnie. 😉 Z otwartym umysłem wysłucham jednak Waszych sugestii i postaram się wyjść im naprzeciw!

 • A co jeśli nie mam pomysłu na wideo ślubne?

  To zupełnie normalne! Oprócz uwiecznienia najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, służę radą i doświadczeniem w zakresie kreacji całego filmu ślubnego. Lata doświadczeń pozwalają mi stworzyć unikatowy teledysk ślubny, do którego wrócicie z przyjemnością!

  Polecam też sprawdzić moje portfolio, które może być dla Was nie tylko pokazem mojego warsztatu, ale i inspiracją!

 • Nigdy nie byliśmy nagrywani, obawiamy się, czy wyjdziemy dobrze i czy nie wyrzucimy pieniędzy.

  Powierzając mi pracę nad filmem ślubnym, zyskujecie gwarancję pełnego profesjonalizmu, doświadczenia, a także warsztatu filmowego i wrażliwego oka, dzięki którym uchwycę magię momentów. Dbam o to, by wszystko odbywało się w swoim rytmie, było naturalne i piękne, a przy tym — nic nie umknęło. Filmowe kadry, miękkie światło, rozmazane tło... Utrwalam dynamiczne, radosne chwile, ale i romantyczne, wzruszające momenty. Wiem, jak wydobyć to, co piękne i niepowtarzalne. Zatroszczę się zarówno o Was, jak i gości weselnych tak, byście z przyjemnością wracali do wspomnień.

 • Czemu nie oferujecie długich, ponad godzinnych filmów?

  Stawiam na jakość, nie ilość. Zapierający dech w piersiach film ma dynamiczną strukturę, chwyta najważniejsze momenty, skupia najpiękniejsze kadry. Uważam, że lepiej wracać często i chętnie do krótszego filmu, niż szykować się na 2-godzinne posiedzenie przed telewizorem, z nagminnym używaniem opcji przewiń. 😉 Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, daję możliwość rozbudowania filmu ślubnego o kolejne minuty nagrań lub wykupienie surowego materiału z całego dnia.

 • Czy możemy dostać surowy, niezmontowany materiał?

  Oczywiście. Opcja otrzymania surowego filmu z wesela jest zawarta w pakiecie All Inclusive lub można dokupić ją dodatkowo do pakietów Klasycznego i Premium. Niezmontowany materiał udostępniam na dysku.

 • Chcielibyśmy mieć wpływ na efekt końcowy naszego filmu ślubnego. Czy jest taka możliwość?

  To, co mocno podkreślam podczas współpracy ze mną, to indywidualne podejście. Chcę, by film ślubny spełniał Wasze oczekiwania. Bardzo chętnie wysłucham wszelkich sugestii, ALE proszę, by zgłaszać je odpowiednio wcześniej przed dniem ślubu. Specjalnie życzenia będą możliwe do realizacji tylko wtedy, jeżeli będę mógł się odpowiednio wcześniej przygotować.

 • W jakiej formie dostaniemy gotowy film ślubny?

  Finalne dzieło otrzymacie zapisane na eleganckim, drewnianym pendrivie. Przekazuję je osobiście lub przesyłam w bezpiecznej paczce kurierskiej.

 • Jaki jest czas oczekiwania na końcowy film?

  W każdy projekt wkładam całe serce i umiejętności. Dbam, by dopiąć każdy, nawet najmniejszy szczegół. Proces przygotowania jest bardzo intensywny i wymaga czasu. Staram się, by jak możliwie jak najszybciej oddać w Wasze ręce gotowy film ze ślubu.  Maksymalnie proces twórczy zajmuje do 6 miesięcy. Zazwyczaj znacznie krócej, jednak ostateczny termin oddania gotowego teledysku ślubnego zależy od terminu uroczystości (ślub w sezonie/poza sezonem).

 • Czy możecie nam polecić fotografa ślubnego?

  Od lat moje drogi przecinają się z drogami innych twórców. Współpracowałem z wieloma fotografami ślubnymi i z czystym sumieniem mogę polecić najlepszych specjalistów w branży. Dzięki temu zyskujecie nie tylko pewność otrzymania wspaniałych zdjęć ze ślubu, ale i gwarancję, że współpraca na linii film-foto będzie w pełni spójna, a efekt spełni Wasze oczekiwania!

Zostaw numer. Oddzwonię!